Ibiza Club

Де: Аркадія

Як дістатися: пішки за 5-10 хвилин вздовж Аркадійської алеї

Середній чек: 500-1000 грн

Вдень це модний пляжний клуб з ідеально блакитним басейном і білосніжними шезлонгами. А вночі — центр одеського світського життя. Щовечора вас чекає програма від діджея або музичний концерт. Коктейлі, ресторанні страви, модна музика і приємні знайомства в самому центрі Аркадії. Готель в Аркадії Боссфор готовий розмістити вас у будь-який зручний час.

Itaka Beach Club

Де: Аркадія

Як дістатися: пішки за 5-10 хвилин вздовж Аркадійської алеї, ліве крило

Середній чек: 500-1000 грн

Фешенебельний клуб на узбережжі всього за сотню метрів від Аркадійської алеї. На фасаді клубу переважає декор в стилі руїн давньогрецького міста, який досить сюрреалістично виглядає на тлі сучасної клубної музики і неонових вогнів. Тут також часто проводять концерти відомих музикантів, тематичні вечірки і діджей-сети.

Bono Beach Club

Де: Аркадія

Як дістатися: пішки за 5-10 хвилин вздовж Аркадійської алеї, загорнути в ліве крило

Середній чек: 300-700 грн

На величезній території клубу є басейн, кілька барів, ресторан, танцювальний майданчик під відкритим небом, клуб зі сценою під навісом. Тут часто проводять відразу дві вечірки одночасно — в різних стилях від різних діджеїв. Виступи артистів супроводжуються яскравими світловими інсталяціями.

Park Residence

Де: Французький бульвар

Як дістатися: 5-10 хвилин на таксі

Середній чек: 500-1000 грн

Один із самих гламурних відкритих майданчиків в Одесі. Вхід в клуб безкоштовний, але діє жорсткий фейс-контроль. Добра половина відпочиваючих тут — красиві дівчата модельної зовнішності. Музика в стилі lounge, авторська кухня і коктейлі. Клуб не розрахований на широке коло гостей, навіть вхід до закладу захований углиб алеї серед дерев.

Mafia Rave terrace

Де: пляж Отрада

Як дістатися: 5-10 хвилин на таксі і пішки вниз до пляжу

Середній чек: 700-1000 грн

Це новий заклад на знаменитому одеському пляжі Отрада. Тут є все — і музика, і коктейлі, і басейн. Ідеальне місце, якщо ви хочете повеселитися, але при цьому не проштовхувати ліктями натовп танцюючих, щоб знайти собі містечко.

+38 (048) 705-87-97

Забронювати

Свяжитесь с нами!