Представляємо вашій увазі 2 сучасних конференц-зали готельно-ресторанного комплексу BOSSFOR

У нас ви зможете організувати різні види заходів: від круглого столу до міжнародного семінару.

Ми забезпечуємо комплексний сервіс з обслуговуванням всіх проведених заходів з професійною організацією кава-брейків, бізнес-ланчів, фуршетів і банкетів.

 

Комфортний і добре обладнаний зал, площею 18 кв.м для проведення ділових заходів і зустрічей, семінарів, тренінгів та презентацій, готельний комплекс «BOSSFOR» пропонує скористатися комфортним і добре оснащеним залом. Конференц-зал дозволяє розмістити до 25 осіб. Професійне обладнання: фліпчарт (папір та маркери від замовника).

Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування і освітлення, а також Wi-Fi.

Великий, просторий і добре оснащений зал, площею 85 кв.м, ідеально підходить для проведення: ділових заходів, конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування і освітлення, а також Wi-Fi. Професійне обладнання: проекційний екран, проектор, фліпчарт (папір та маркери від замовника).

Конференц-зал дозволяє розмістити від 20 до 70 осіб в залежності від розсадки.

Вартість оренди конференц-залів

 

Конференц-зал Вартість 1 години
Зал Sapphire 70 50 45 500 грн
Зал Diamond 25 - 12 450 грн

Мінімальний час оренди від 4-х годин.

На підготовку залу виділяється 15 хвилин до початку конференції і 15 хвилин після заходу — БЕЗКОШТОВНО!

Більш детальну інформацію про роботу конференц-залів, меню кава-брейків і бронювання, можна отримати по телефону: +38 (048) 705 87 97

Також ви можете залишити заявку на необхідну дату через швидку форму зворотного зв'язку «Забронювати конференц-зал».

Ми гарантуємо вам індивідуальний підхід до вашого заходу і незабутні враження, які залишаться в пам'яті кожного гостя!

 

 

Конференція в Одесі: тонкощі та нюанси проведення

Ділові масові заходи в готелі BOSSFOR — хороший шанс для особистісного та кар'єрного зростання кожного учасника і відмінний спосіб вивести бізнес на вищий щабель розвитку.

Event-менеджери рекомендують проводити конференції, презентації, загальні збори, тренінги, форуми, семінари тільки в конференц-залі — приміщенні, що відповідає запитам:

 • обладнання
 • місткість
 • послуги

Це значно підвищить ефективність процесу і якість прийнятих рішень, комфортно для учасників і ведучих.

Важливо відмітити! Серед всіх конференц-залів в Одесі пропозиція готелю BOSSFOR є оптимальною.

Як вибрати ідеальний конференц-зал в Одесі

Оренда конференц-залу в готелі — половина успіху заходу. Так вважають фахівці, тому до вибору приміщення варто підходити з розумом:

 • врахувати місце розташування — краще, коли конференц-зал в Одесі розташований в історичному центрі. У вільний час учасники зможуть прогулятися красивими вулицями;
 • продумати оснащення — конференц-зал відрізняється від офісної переговорної наявністю спеціального обладнання і конференц-сервісом;
 • не переплачувати зайве — дешевше, коли конференц-зали Одеси входять до складу комплексів, де пропонують й інші послуги, наприклад, готелів, а не являють собою окремо розташовані будинки, які треба орендувати повністю;
 • скористатися послугами — конференц-зал повинен пропонувати сервіс та всіляку допомогу в організації та проведенні заходу.

Кращі на сьогоднішній день умови по оренді конференц-залу пропонує готель BOSSFOR: сучасний, недорогий, розташований в знаменитій Аркадії.

Важливо відмітити! Ідеально, коли в конференц-залі можуть змінювати розсадження учасників, як в залі Sapphire готелю BOSSFOR.

Послуги конференц-залу або що варто обговорити заздалегідь

Важливо, щоб при проведенні конференції побутові або організаційні питання не заважали ходу командної роботи і виробленню ідей. Тому багато конференц-зали Одеси намагаються надати додаткові послуги.

Наприклад, готель BOSSFOR пропонує наступні конференц-послуги:

 • організацію кава-брейків і бізнес-ланчів, які можна замовити по меню;
 • оренду обладнання для візуалізації інформації, документування ходу конференції або управління процесом;
 • допомога в організації та проведенні заходу.

Зручно, коли конференц-зал в Одесі має допоміжні і додаткові площі. У BOSSFOR при залі для ділових зборів є санвузол, затишна зона відпочинку і літній майданчик на відкритому повітрі для відпочинку та неформального спілкування.

Банкет-хол в Одесі — проведення заходів в BOSSFOR

В готелі BOSSFOR розташований відмінний ресторан місцевої та європейської кухні. Гостей очікують бездоганне обслуговування, красива сервіровка, смачні банкетні та святкові страви.

Якщо вибирати банкет-хол в Одесі, то BOSSFOR — оптимальне місце:

 • є номери для відпочинку;
 • висока кухня традиційно-європейського стилю;
 • оформлені дизайнером приміщення, якісні матеріали, вишукані інтер'єри.

Важливо відмітити! В готелі Аркадії BOSSFOR можна замовити сніданок, діловий ланч, кава-брейк.

Вартість оренди конференц-залу в Одесі

Вартість оренди залу в Одесі для ділового заходу варіюється, ціна залежить від місткості і оснащення залу, часу, послуг.

Готель BOSSFOR пропонує наступні умови:

 • конференц-зал Diamond - 450 грн за годину 2400 грн за 6 годин,
 • конференц-зал Sapphire - 500 грн за годину, 2700 грн за 6 годин.

Важливо відмітити! Поширена практика, що сервіс і обладнання в вартість оренди не включені — в залі Sapphire багато позицій надаються безкоштовно!

Це одні з найнижчих цін по Одесі за оренду конференц-залу, але вартість багаторазово окупається тими результатами і підсумками, які будуть досягнуті в ході конференції.

+38 (048) 705-87-97

Забронювати

Свяжитесь с нами!