Представляємо Вашій увазі 2 сучасних конференц-залу готельно-ресторанного комплексу «BOSSFOR»

У нас Ви зможете організувати різні види заходів: від круглого столу до міжнародного семінару.

Ми забезпечуємо комплексний сервіс з обслуговування всіх проведених заходів з професійною організацією кава-брейків, бізнес-ланчів, фуршетів і банкетів.

 

Комфортний і добре обладнаний зал, площею 18 кв.м для проведення ділових заходів і зустрічей, семінарів, тренінгів та презентацій, готельний комплекс «BOSSFOR» пропонує скористатися комфортним і добре оснащеним залом. Конференц-зал дозволяє розмістити до 25 осіб. Професійне обладнання: фліпчарт (папір та маркери від замовника).

Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування і освітлення, а також Wi-Fi.

Великий, просторий і добре оснащений зал, площею 85 кв.м, ідеально підходить для проведення: ділових заходів, конференцій, семінарів, тренінгів та презентацій. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування і освітлення, а також Wi-Fi. Професійне обладнання: проекційний екран, проектор, фліпчарт (папір та маркери від замовника).

Конференц-зал дозволяє розмістити від 20 до 70 осіб в залежності від розсадки.

Вартість оренди конференц-залів

 

Конференц-зал Вартість 1 години
Зал Sapphire 70 50 45 400 грн.
Зал Diamond 25 - 12 250 грн.

Мінімальний час оренди від 4-х годин.

На підготовку залу виділяється 15 хвилин до початку конференції і 15 хвилин після заходу - БЕЗКОШТОВНО!

Більш детальну інформацію про роботу конференц-залів, меню кава-брейків і бронювання, можна отримати по телефону: +38 (048) 705 87 97

Також Ви можете залишити заявку на необхідну дату через швидку форму зворотного зв'язку «Забронювати конференц-зал».

Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід до Вашого заходу і незабутні враження, які залишаться в пам'яті кожного гостя!

 

 

Конференція в Одесі: тонкощі та нюанси проведення

Ділові масові заходи в готелі «BOSSFOR» - добрий шанс для особистого та кар'єрного зростання кожного учасника і відмінний спосіб вивести бізнес на інший, вищий рівень розвитку.

Event-менеджери рекомендують проводити конференції, презентації, загальні збори, тренінги, форуми, семінари тільки в конференц-залі - приміщенні, що відповідає запитам:

 • обладнання
 • місткість
 • послуги

Це значно підвищить ефективність процесу і якість прийнятих рішень, такоє це комфортно для учасників і ведучих.

Важливо відмітити! Серед всіх конференц-залів в Одесі пропозиція готеля «BOSSFOR» є оптимальною.

Як вибрати ідеальний конференц-зал в Одесі

Оренда конференц-залу в готелі - половина успіху заходу, вважають фахівці, тому до вибору приміщення варто підходити з розумом:

 • врахувати місце розташування - краще, коли конференц-зал в Одесі розташований в історичному центрі і учасники у вільний час зможуть прогулятися по красивих вулицях;
 • продумати оснащення - конференц-зал відрізняється від офісної переговорної наявністю спеціального обладнання і конференц-сервісом;
 • не переплачувати зайве - дешевше, коли конференц-зали Одеси входять до складу будь-яких комплексів, наприклад, готелів, а не являють собою окремо розташовані будинки, які треба орендувати повністю;
 • скористатися послугами - конференц-зал повинен пропонувати сервіс та всіляку допомогу в організації та проведенні заходу.

Кращі на сьогоднішній день умови по оренді конференц-залу пропонує готель «BOSSFOR»: сучасний, недорогий, розташований в знаменитій Аркадії.

Важливо відмітити! Ідеально, коли в конференц-залі можуть змінювати розсадження учасників, як в залі «Sapphire» готелю «BOSSFOR».

Послуги конференц-залу, або що варто обговорити заздалегідь

Важливо, щоб при проведенні конференції побутові або організаційні питання не заважали ходу командної роботи та вироблення ідей. Тому багато конференц-зали Одеси намагаються надати додаткові послуги.

Наприклад, готель «BOSSFOR» пропонує наступні конференц-послуги:

 • організацію кава-брейків і бізнес-ланчів, які можна замовити по меню;
 • оренду обладнання для візуалізації інформації, документування ходу конференції або управління процесом;
 • допомога в організації та проведенні заходу.

Зручно, коли конференц-зал в Одесі має допоміжні та додаткові площі. У «BOSSFOR» при залі для ділових зборів є санвузли, затишна зона відпочинку та літній майданчик на відкритому повітрі для відпочинку та неформального спілкування.

Банкет-хол в Одесі - проведення заходів в «BOSSFOR»

У готелі «BOSSFOR» розташований відмінний ресторан місцевої та європейської кухні. Гостей очікують бездоганне обслуговування, красива сервіровка, смачні банкетні та святкові страви.

Якщо вибирати банкет-хол в Одесі, то «BOSSFOR» - оптимальне місце:

 • є номери для відпочинку;
 • висока кухня традиційно-європейського стилю;
 • оформлені дизайнером приміщення, якісні матеріали, вишукані інтер'єри.

Важливо відмітити! В готелі Аркадії «BOSSFOR» можна замовити сніданок, діловий ланч, кава-брейк.

Вартість оренди конференц-залу в Одесі

Вартість оренди залу в Одесі для ділового заходу варіюється, ціна залежить від місткості і оснащення залу, часу, послуг.

Готель «BOSSFOR» має такі умови:

 • конференц-зал «Diamond» - 250 грн за годину, 2000 грн за 8 годин;
 • конференц-зал «Sapphire» - 400 грн за годину 3200 грн за 8 годин.

Важливо відмітити! Поширена практика, що сервіс та обладнання в вартість оренди не включені - в залі «Sapphire» багато позицій надаються безкоштовно!

Це одні з найнижчих цін по Одесі за оренду конференц-залу, але вартість багаторазово окупається тими результатами і підсумками, які були досягнуті в ході конференції.

+38 (048) 705-87-97

Забронювати