Сніданок в номер
Парковка
Електрозаправка
Прання, прасування, хімчистка
Wi–Fi
Прокат автомобіля

Сніданок в номер

День обіцяє бути насиченим прогулянками? Попереду важлива конференція або ділова зустріч? Пропонуємо скористатися послугою «Сніданок у номер». При готелі працює ресторан, в якому ви можете замовити смачні і ситні блюда, а співробітник доставить їх в вашу кімнату. Вартість послуги - 100 грн.

Парковка

Приїхали до Одеси на власному автомобілі? Переживаєте про його безпеку в незнайомому місті? При готелі Bossfor робота власна містка парковка. Скористатися їй можна в будь-який час доби. А найприємніше - за неї не потрібно платити. Послуга безкоштовна.

Електрозаправка

Приїхали на електромобілі і переживаєте, що до найближчої заправки доведеться далеко їхати? На території готелю расположе електрозаправки АвтоЕнтерпрайз. Щоб скористатися ними потрібно зареєструватися на сайті https://www.autoenterprise.com.ua/. Оплата згідно тарифу зазначеним компанією.

Прання, прасування, хімчистка

Ніхто не застрахований від подій - несподіваний дощ, пролите вино. В готелі Bossfor це не проблема. Ми надаємо послуги оф прання і прасування. Вартість послуги залежить від речей і варіюється від 20 грн (за прання носової хустки) і до 180 грн (за прання вечірньої сукні). Обязатель перевіряйте кишені на наявність важливих речей і грошей.

Wi–Fi

Якщо вам завжди потрібно перебувати на зв'язку з рідними, діловими партнерами або працівниками, Bossfor підійде для цього ідеально На території готелю і в кожному номері працює високошвидкісний Wi-Fi. Послуга надається безкоштовно для всіх гостей.

Трансфер і таксі

Вам необхідно відправитися в інше місто або швидко дістатися до точки призначення в Одесі? Адміністратор готелю із задоволенням вам допоможе. Організуємо якісний трансфер і викличемо таксі за хорошою ціною. Вартість послуги залежить від відстані вашої поїздки. Всі подробиці дізнавайтеся наших співробітників по телефону або по приїзду в місто і заселення.

"Зручна доба"

Безкоштовна послуга для всіх гостей готелю Bossfor. Бронюйте відповідну дату, а заїжджайте в будь-який зручний для вас час. Тепер ви можете заїхати до 14:00 і не доплачувати за ранній заїзд. А час виїзду ми закріплюємо за вами по закінченню доби. Заїхали о 18:00? Тоді виїзд о 18:00 наступного дня. Дуже зручно!

+38 (048) 705-87-97

Забронювати

Свяжитесь с нами!